Ubytování

Rodinný pension se nachází ve středu obce Velké Karlovice – cca 400 m od konečné stanice vlaku i autobusové zastávky. Našim hostům nabízíme ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích v patrech hlavní budovy pensionu. Na každém patře se nachází sociální zařízení (koupelna, WC) a vybavený kuchyňský kout s lednicí. Nová přístavba pensionu disponuje kapacitou 15 lůžek ve dvou a čtyřlůžkových nově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Sklepních prostory budovy jsou přizpůsobeny úschově kol v letním období a lyžařského vybavení v zimním období.


Celková kapacita pensionu je 27 lůžek.

V pensionu je k dispozici společenská místnost s televizí, kde mají hosté možnost příjemně se pobavit a posedět ve valašském prostředí, do kterého je místnost stylizována. V této místnosti je možné pořádat rodinné oslavy bez servisu.

Pension se nachází přímo naproti lyžařských vleků, jejichž majitelem je taktéž p. František Bambuch. Parkovací místa jsou situována před hlavní budovou pensionu, v zimním období je možné také využít parkoviště, které je v těsné blízkosti již zmíněných lyžařských vleků.

Pension prozatím nenabízí možnost stravování. Hosté však mohou zavítat do blízkých hospůdek či restaurací, které se v okolí pensionu nacházejí.

Cena ubytování:

250,- Kč - osoba/noc (cena bez DPH) - se společným sociálním zařízením na patře.
280,- Kč - osoba/noc (cena bez DPH) - se sociálním zařízením na pokoji.
300,- Kč - osoba/noc (cena bez DPH) - při ubytování pouze na jednu noc.

dítě do 3 let - ZDARMA

V ceně není započítán poplatek z přechodného ubytování ve výši 15 Kč/osoba/den. Tyto poplatky jsou odváděny Obecnímu úřadu ve Velkých Karlovicích.